KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10859534
nr 1085 9534
Theddy Skog
(1908-1948), Sverige
Etsning, Theddy Skog, Katarinahissen, signerad, motivet. 22x30
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 januari 2017
kl 19:54:33
22/1 07:33:36
23 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Theddy Skog
Läs mer om Theddy Skog